Tarptautinis ITEC sertifikavimas

saITEC-Logo(2)

ITEC yra tarptautinė grožio specialistų kvalifikacijos vertinimo bei sertifikavimo organizacija.

Pagal ITEC sistemą sertifikuojami SPA centrų specialistai, vizažo, veido bei kūno priežiūros specialistai, manikiūro bei pedikiūro meistrai. ITEC taip pat galima sertifikuoti holistikos, sporto bei fitneso, klientų aptarnavimo, plaukų priežiūros specialistus. ITEC organizacija yra įkurta 1947 metais Didžiojoje Britanijoje. Per metus visame pasaulyje suteikiama daugiau nei 38 000 ITEC kvalifikacijos diplomų. ITEC testavimo centrai yra daugiau kaip 38 šalyse.


Privalumai:

 • ŸDiplomas yra tarptautinio pripažinimo dokumentas grožio specialistams;
 • Diplomas palengvins įsidarbinimo užsienyje procesą;
 • ITEC diplomas įrodo specialisto profesionalumo lygį;
 • Mokymosi trukmė minimali, tad ITEC kvalifikacija įgijama per trumpą laiką;
 • Atestuodamiesi pagal ITEC sistemą galite pasitikrinkti savo kompetencijas.

 

UAB “Inspired by Femina Bona” yra akredituotas ITEC centras Lietuvoje. Čia galite įgyti šiuos ITEC diplomus:

 • Grožio terapijos diplomas;
 • Grožio specialisto diplomas;
 • Nagų dailės specialisto diplomas;
 • SPA paslaugų specialisto diplomas.

 

Išduodamas dokumentas

Programos moduliai

Grožio terapijos diplomas

Grožio salono meniu sukūrimas, darbo sauga įstaigoje, įvadas į grožio industrijos sektorių, grožio salono registratūros darbas, verslo etika ir bendravimo įgūdžiai, galvos masažas, klasikinis manikiūras ir pedikiūras, nagų dailė, odos priežiūra, bazinis ir foto makiažas, veido dailė, įvaizdžio kūrimas

Grožio specialisto diplomas

Makiažas, manikiūras ir pedikiūras, depiliacija, odos priežiūra, verslo etika ir bendravimo įgūdžiai

Nagų dailės specialisto diplomas

Manikiūras ir pedikiūras, nagų dailė, verslo etika ir bendravimo įgūdžiai

SPA paslaugų specialisto diplomas

SPA procedūros

ITEC kvalifikaciniam egzaminui registruojami baigusieji grožio terapijos srities mokslus ar turintieji higieninės kosmetikos kosmetiko kvalifikaciją, taip pat jau dirbantys specialistai. Mokymai ir egzaminai vyksta Kaune.

Tai paprasta ir kokybiška sistema:

 1. Užsiregistruojate į pageidaujamą kvalifikacijos testavimą;
 2. Paskiriama testinio egzamino data;
 3. Jei testinio egzamino rezultatai parodo, kad Jūsų žinių lygis nepakankamas iš karto laikyti egzaminą, siūlome Jums dalyvauti 10 dienų mokymuose (8 ak.val/diena);
 4. Jei testinio egzamino rezultatai parodo, kad Jūsų žinių lygis yra pakankamas, kad galėtumėte iš karto laikyti ITEC kvalifikacinį egzaminą, kviečiame Jus atvykti nustatytu laiku i egzaminą;
 5. Sėkmingai išlaikius kvalifikacinį ITEC egzaminą, išduodamas sertifikatas.

Testinis egzaminas – tai teorinių bei praktinių žinių patikrinimas. Egzamino klausimai parengti ITEC kvalifikacinio egzamino pagrindu pagal atitinkamas kvalifikacines programas. Testiniame egzamine dalyvauja ITEC akredituoti UAB “Insipred by Femina Bona” dėstytojai. Testinio egzamino tikslas – pačiam kandidatui bei mokymo įstaigai nustatyti žinių lygį ir pasirengimą pagrindiniam ITEC egzaminui.

Parengiamieji mokymai prieš ITEC kvalifikacinį egzaminą – tai koncentruoti intensyvūs mokymai pagal Jūsų pasirinktą ITEC kvalifikacijos programą. Mokymai trunka 10 dienų, jas paskirstant per 2 mėnesius. Parengiamieji mokymai rekomenduojami atsižvelgiant į testinio egzamino rezultatus. Mokymus veda ITEC akredituoti UAB “Insipred by Femina Bona” dėstytojai.

ITEC kvalifikacinis egzaminas – tai pagrindinis egzaminas, susidedantis iš praktinės bei teorinės dalies. Kandidatus testuoja ITEC specialistai iš Didžiosios Britanijos. Testo klausimai pateikiami lietuvių kalba. Diplomai išduodami tik sėkmingai išlaikiusiems egzaminus.

Kainos:*

Testinis egzaminas –  100 €
Parengiamieji mokymai –  435 €
ITEC kvalifikacinis egzaminas –  580 €

*Kaina gali kisti.

*Apie datas informuosime individualiai.