Talentų fondas 2015


IŠRINKTI  NAUJI GROŽIO IR ESTETIKOS TALENTAI

Birželio 5-ąją žymūs grožio ir estetikos kūrėjai išrinko ketvirtą kartą surengto Femina Bona Talentų fondo ’15 nugalėtojus.

 

Birželio 5-ąją dieną į Femina Bona Talentų fondo ’15 finalo komisiją rinkosi žymūs grožio ir estetikos kūrėjai: stilistė Agnė GILYTĖ, SLA akademijos vadovė ir „Mis Lietuva 2010“ nugalėtoja Gritė MARUŠKEVIČIŪTĖ, architektė Audra  KAUŠPĖDIENĖ, salono „Ramunės linija“ įkūrėja Ramunė VIGELĖ ir „Femina Bona“ įkūrėja Rasa BALČIŪNIENĖ.

Pirmajame etape peržiūrėjusi beveik 100-to dalyvių darbus, Talentų fondo finale komisija turėjo įvardinti pačius geriausius iš 10-ies atrinktų finalistų. Finaliniame konkurse dalyvių laukė didelis išbandymas – publikos akivaizdoje atsakinėti į komisijos klausimus bei čia ir dabar atlikti paskirtas užduotis.

Geriausiai savo talentą ir siekius įrodžiusių finalistų laukė svarus postūmis savo svajonės link – pripažintų grožio ir estetikos kūrėjų mokymai: INSPIRED BY FEMINA BONA  kirpėjo profesijos studijos (vertė – 1500 EUR); SLA AKADEMIJOS metinis abonementas į visus SLA Akademijos organizuojamus makiažo seminarus;  BOGOMOLOV IMAGE  SCHOOL 4-ri autoriniai Konstantino Bogomolovo seminarai apie madą ir įvaizdžio dizainą (vertė – 800 EUR); MADOS AKADEMIJOS įvaizdžio kursai (vertė – 550 EUR);  DIZAINO KOLEGIJOS 3-ijų mėnesių fotografijos kursai (vertė – 174 EUR).

„Femina Bona Talentų fondas ieško žmonių, kurie giliai viduje turi grožio ir estetikos talentą, bet nežino, ar tai jų kelias,“ – sakė „Femina Bona Talentų fondo“ direktorė Aušra Kirlienė. – „Mes duodame meškerę, suteikiame šansą eiti savo talento keliu.“


Kaune esančio Talent Garden kūrybinėje aplinkoje susirinkę Talentų fondo ’15 finalistai stebino savo amžiaus ir profesijų įvairove. Dešimtoje klasėje besimokantis Nikas užtikrintai pristatė save kaip fotografą ir internetinio stiliaus žurnalo leidėją. 34-rių metų Kristina pasakojo, kaip ji jau dešimt metų personalo vadovės darbą gelžbetonio įmonėje derina su įvaizdžio stilistės veikla. Architektūros studijas Anglijoje baigusi Aurelija, atskleidė supratusi, kad kur kas labiau nei architektūra ją traukia plaukų stilistika ir makiažas.  Namų šeimininke save pavadinusi Monika pasakojo, kad yra baigusi chorvedės mokslus, bet siekia atsispirti aplinkos spaudimui ir vietoje dirigavimo kirpti bei stilizuoti plaukus.

Komisijai papasakotos finalo dalyvių istorijos čia ir dabar pildėsi jų atliekamais darbais – įspūdingai keitėsi jų sušukuoti ir nugrimuoti modeliai, fotosesijų idėjos virto margaspalviais koliažais, gimė stiliaus žurnalo redaktoriaus žodžiai, dėliojosi stiliaus namų verslo žingsniai… „Sudėtingiausias dalykas – sukurti tai, ko dar niekas nesukūrė“, – sakė architektė Audra Kaušpėdienė, ragindama finalo dalyvius ne atkartoti, o kelti originalias idėjas.

„Femina Bona Talentų fondo konkursas mane labai maloniai nustebino, kad yra tiek talentingų žmonių –  net mums, profesionalams, reikia pasitempti,“ – sakė „Mis Lietuva 2010“ Gritė Maruškevičiūtė, naujų talentų atrankai skyrusi dieną prieš savo didįjį gyvenimo įvykį – vestuves.

Įdėmiai vertindama atliktus darbus, komisija buvo ne tik reikli profesiniams standartams, bet žvelgė į platesnes kiekvieno finalisto galimybes. „Profesijos jungiasi ir gimsta nauji dalykai,“ – sakė „Femina Bona“ įkūrėja Rasa Balčiūnienė, finalistų tarpe įžvelgusi perspektyvius grožio ir estetikos srities lyderius bei potencialius verslo atstovus.

Finalo apdovanojimus, kurie eigoje buvo papildyti naujais prizais, lydėjo nuoširdūs komisijos narių patarimai, dalijimasis patirtimi ir naujomis idėjomis kitų metų Femina Bona Talentų fondo ’16  konkursui.

Talentų fondo 2015  nugalėtojai:

  • Monika Kuksienė: INSPIRED BY FEMINA BONA Plataus profilio kirpėjo profesijos studijos (vertė – 1500 EUR).
  • Iveta Paužaitė: SLA AKADEMIJOS Metinis abonementas į visus SLA Akademijos organizuojamus makiažo seminarus.
  • Karolina Kaminskaitė:  BOGOMOLOV IMAGE SCHOOL 4 autoriniai Konstantino Bogomolovo seminarai apie madą ir įvaizdžio dizainą (vertė – 800 EUR).
  • Asta Nevedomskytė: MADOS AKADEMIJOS įvaizdžio kursai „Įvaizdžio kūrimas: nuo idėjos iki paslaugos pardavimo“ (vertė – 550 EUR).
  • Nikas Tereščenko: DIZAINO KOLEGIJOS 3 mėnesių fotografijos kursai (vertė – 174 EUR).