SABRINA HAGENMÜLLER

Ženkite į salonams pritaikytų kirpimų ir sušukavimų sferą!

Atraskite geriausią būdą dirbti salone, kuriant techniškai preciziškus kirpimus ir lengvos tekstūros šukuosenas!  

Lektorė – SABRINA HAGENMÜLLER_MG_0563 – Tarptautinė Pivot Point dėstytoja, plaukų stilistė bei makiažo meistrė iš Vokietijos.

Sabrina plaukų modeliavimui ir makiažo kūrimui aistrą jautė nuo pat vaikystės. Kelias į mokymus Jai atvertas buvo tuomet, kai Ji mokėsi Pivot Point akademijoje Vokietijoje. Ji su malonumu, entuziazmu bei pasididžiavimu moko universalios ir, tuo pačiu, unikalios Pivot Point kalbos. Tai geriausia sistema vizualizuoti emocijoms, pateikti jas mokymui suprantamu keliu ir pasiekti numatomą rezultatą. Jos gyvybingumo variklis yra stilisto darbas.

Sabrinos aistra – fotosesijos, todėl Ji gali profesionaliai sukurti plaukų ir makiažo stilių visai fotosesijai.

Sabrina dirba laisvai samdomai. Ji dirba verslo instruktore akademijoje, dėsto seminarus ir praktines jų dalis, taip pat, dirba ant scenos. Jai labai svarbu neprarasti nei vieno kliento kontakto, todėl Ji vis dar dirba mamos salone ir konsultuoja klientus individualiai apie makiažą sau. Ji bendraudama su žmonėmis yra kantri, empatiška, suprantama. Tai parodo, kad Jos žinios apie žmogaus prigimtį yra nepakartojamos.
Sabrinai patinka skverbtis į naujas sritis, kad patobulintų savo profesionalius įgūdžius. Jai ypač patinka dalintis savo įgūdžiais su kitais ir skleisti savo entuziazmą bei motyvaciją. (Sabrinos el. svetainė http://sabrina-hagenmueller.de/ )


Interviu su SABRINA HAGENMÜLLER

Kas madinga „Plaukų pasaulyje“ šį sezoną ?

Šį sezoną išlieka madingi “netvarkingi” kirpimai, kurie plaukams suteikia natūralumo. Plaukų purumą bei apimtį didinantys sušukavimai, kurie suteikia plaukams lengvumo vainikuoja šios vasaros tendencijas. Kad ir kaip paprastai nuskambėtų, plaukai turi tik paryškinti moters įgimtą grožį.

Kokias spalvas reiktų rinktis ?

Madingų spalvų paletė šiemet yra plati. Galite rinktis nuo šaltos pilkos, kurią siūloma paįvairinti mėlynomis sruogelėmis iki šviesaus smėlio atspalvių. Klientui parinkti tinkamą spalvą visuomet padeda tonų įvairovė. Pagrindinė taisyklė – spalvos pagalba tinkamai atskleisti moters gyvenimo būdą.

Iš kur semiatės idėjų ?

Įkvėpimas mane aplanko bendraujant su bendraminčiais. Daug idėjų semiuosi iš kūrybiškų plaukų stilistų, su kuriais aktyviai bendrauju internetinėje erdvėje.

Ar pirmą kartą lankysitės Lietuvoje?

Lietuvoje tai bus mano pirmasis seminaras kirpėjams. Su nekantrumu laukiu savo vizito.

Jūsų patarimas moterims

Moterims patarčiau suteikti savo kasdieninėms šukuosenoms daugiau “judesio”, t.y. leisti plaukams natūraliai judėti, nebijant netvarkingo įvaizdžio.

KIRPIMAS IR PLAUKŲ FORMAVIMAS – NAUJA PAŽINTIS SU GROŽIU

Ženkite į unikalių salonams pritaikytų stilių sferą. Sekite grožį, kaip sekate ir visame pasaulyje pripažintus modelius.

Atraskite naują būdą pažinti plaukus.

Jūs atrasite patį puikiausią būdą dirbti salone, kuriant techniškai apibūdintas precizines formas ir lengvos/purios tekstūros šukuosenas.

Kirpimo, plaukų modeliavimo ir ilgų plaukų formavimo technikos atvers Jums duris į naujausias pasaulines tendencijas.

Įtraukite save į naujausias patirtis seminaro metu, kur galėsite apjungti unikaliausias ir labiausiai išsiskiriančias tendencijas su tyriausiu moters grožiu.