Povilo Staniulionio seminaras

Lektorius – Povilas Staniulionis

  • Tai intensyvūs 5 dienų tobulinimosi kursai vizažistams;
  • Mokymai skirti dirbantiems bei norintiems tobulėti vizažo specialistams;
  • Baigusiems išduodami sertifikatai.

vizazistams_visos-datos

„Holivudiškos“ makiažo tendencijos

Rugpjūčio pabaigoje organizavome intensyvius penkių dienų kursus. Juos vedė jau ne viename projekte dalyvavęs, didžiuosiuose Lietuvos internetiniuose portaluose savo pamokas bei patarimus publikavęs  Povilas Staniulionis.

Kurti makiažus pradėjęs vos keturiolikos metų, šiandien Povilas jau kviečia savo kolegas į makiažo mokymus. Šį kartą penkių dienų mokymai vyko Kaune. Į juos buvo kviečiami vizažistai, kurie jau turi minimalius makiažo subtilybių pagrindus. 
Svarbiausias seminaro tikslas – išmokyti taisyklingo veido formavimo bei gražiausių bruožų išryškinimo. Povilas ne kartą pabrėžė, kad kuriant makiažą būtina ne „nupiešti“ klientei naujus bruožus, o išryškinti tai, ką ji turi gražiausio, paslepiant trūkumus.  Skaityti daugiau…

Programa

1 diena – veido modeliavimas;
2 diena – lūpų ir antakių korekcija;
3 diena – dieninis makiažas;
4 diena – vakarinis makiažas;
5 diena – pilnas makiažas + fotosesija.

Kaina 549 € 

Registracijai būtinas 200 €  avansas

Tobulas šventinis akių makiažas – kaip pasidaryti profesionaliai?

Ruošiesi šventinei vakarienei ar netgi vakarėliui? Puošnios suknelės tam, kad atrodytum pritrenkiančiai, tikrai nepakaks. Galbūt prie veidrodžio praleisi kiek ilgiau nei 15 minučių, tačiau privalai pasirūpinti kerinčiu žvilgsniu. Šaunusis makiažo meistras Povilas Staniulionis išmokys tave, kaip profesionaliai pasidaryti akių makiažą namuose! Žiūrėti filmuką.

beforeafter

MAKE UP – KAUNAS

MAKE UP – KLAIPĖDA

007_9563

MAKE UP – VILNIUS