Kirpimo meistrams

Creating beauty is my passion!

“Kūrėjui būtina savimi pasitikėti bei save kontroliuoti, taip pat, jis turi gyventi realiame pasaulyje bei suvokti savo interesus ir poreikius.”  – Johannes Itten (1888 – 1967)

TAI PRASIDĖJO NUO VIZIJOS

Viskas prasideda mūsų mintyse. Niekas, nei plaukų dizainas, nei kirpimas, nei paveikslas neatsiranda tol, kol kas nors apie tai nepagalvoja. Mano paties gyvenimo vizija – Pivot Point kompanijos įkūrimas – atėjo, kuomet atraudau Bahaus, žymiausią modernių laikų meno mokyklą. Jų tikslas, kaip ir mūsų tikslas – meno žmonių įgūdžių lavinimas bei meniškumo ugdymas. Prisitaikydama prie Bahaus filosofijos, Pivot Point kompanija pateikė edukacinę struktūrą, taip pat ir aukštos kokybės plaukų ir įrankių produkciją, siekiant “išauginti” tikrus, kuriančius plaukų stilistus.

Aš labai didžiuojuosi tuo, kad Pivot Point turi 50 metų patirtį, per kurią buvo paruošta milijonai stilistų, kuriančių plaukų dizainą, tenkindami milijonus salonų ir jų klientų visame pasaulyje.

Prisijunkite prie mūsų meniškos Pivot Point bendruomenės. Pradėkite mokslų kelionę  truksiančią visą gyvenimą. Leiskite Jus įgalinti atlikti meistriškus kirpimus, sukurti plaukų dizainą patiems. Kartu mes pasieksime, kad  kiekvienas Jūsų klientas būtų patenkintas Jūsų darbo rezultatais.

Leo Passage Pivot Point International, Inc. įkūrėjas

PIVOT POINT dėmesys kokybei

Pivot Point dėmesys detalėms ir kokybei leidžia Jums pristatyti geriausią įmanomą produktą rinkoje – manekenus, skirtus praktikuoti įvairiems kirpimams.

Plaukai surenkami Kinijoje ir Indijoje, tuomet sugrupuojami pagal ilgį bei apdorojami pagal įstatyminius nurodymus. Plaukai dezinfekuojami keturis kartus. Tuomet apdorojami chemiškai, kad įgautų skirtingus spalvų lygius ir tekstūrą. Cheminių procedūrų metu nuolatos atliekami matavimai, kad būtų užtikrinta plauko drėgmė ir elastingumas, siekiant išlaikyti gyvų plaukų būklę.

Plaukų kirpimo formos sukurtos mokymosi tikslams. Šiuose puslapiuose esančios iliustracijos ir jų aprašymai, padės tiksliai nustayti  manekenų plaukų formą ir pasirinkti labiausiai poreikius tenkinantį produktą.

VAIZDUOTĖ

Pivot Point šukuosenų modeliuotojo supratimas yra kaip menininko, kuris pasirinko šukuosenų modeliavimą, kaip priemonę savo kūrybiškumui atskleisti.

Prieš imdamas žirkles, šukas ar modeliavimo priemones, Pivot Point šukuosenų modeliuotojas automatiškai vadovausis trimis pakopomis, kurios pakelia amatą iki meno.

  • Pradinis pokalbis su klientu padeda nustatyti nustatyti jo poreikius ir norus. Tada, modeliuotojas analizuoja esamą situaciją – kliento plaukus ir galvos formą.
  • Po to modeliuotojas įsivaizduoja modelio elementus ir principus, kuriuos reikės pritaikyti norint, kad įvairūs elementai papildytų vienas kitą.
  • Pagaliau yra sudaromas žaidimo planas, kuris suteikia darbui procedūrinius rėmus ir leidžia pabaigti modeliavimą. Tikslas – funkcionalus ir estetiškas modelis, kuris išreikš norimą emociją.

Kirpėjas nenaudodamas mokslinio požiūrio, kaip  meninio šukuosenų modeliavimo pagrindo, gali tikėtis būti tik mechaniku grožio pasaulyje. Tikra sėkmė lengvai pasiekiama tiems, kurie vadovaujasi Pivot Point filosofija ir aistra, realizuodami meninę mintį.

STRUKTŪRA – PLAUKŲ KIRPIMAI

Diagrama, vaizduojanti proporcingą ilgių išdėstymą, statmenai suprojektuotą į galvos paviršių. Struktūrografija, identifikuojanti ilgių išsidėstymą yra žymima spalvomis, kaip pateikta apačioje:

Solid Form

Solidus kirpimas – mėlyna spalva

Kirpimo forma, kurioje ilgių progresija ilgėja viršugalvio link ir visi plaukai yra vienoje perimetro linijoje natūrlaus kritimo metu. Sukuria neaktyvuotą plaukų tekstūrą.

melyna

Graduated Form

Graduacinis kirpimas – geltona spalva Kirpimo forma, kurioje plaukai laipsniškai ilgėja viršugalvio link; natūraliame kritime plaukų galiukai yra vieni virš kitų; sukuria aktyvuotą ir neaktyvuotą plaukų tekstūras. geltona

Increase-Layered Form

Ilgėjantis kirpimas – raudona spalva

Kirpimas, kuriame plaukai progresyviai ilgėja plaukų augimo linijos link; sukuria aktyvuotą plaukų tekstūrą.

raudona

Uniformly Layered Form

Uniforminis kirpimas – žalia spalva Kirpimas, kuriame plaukų ilgis vienodas; sukuria aktyvuotą plaukų tekstūrą. zalia

PIVOT POINT MANEKENAI

Pivot Point aukščiausios klasės manekenai turi daug privalumų, kurių, šiuo metu, daugiau niekur nėra. Visi jie pasižymi dailiais kaklo raumenimis ir išskirtiniu bruožu – gyvomis akimis. Šios akys yra pagamintos iš stiklo ir jų yra įvairių spalvų, papildančių odos bei plaukų atspalvius.

1 plaukai2 plaukai

Pivot Point rankų darbo čempionatų manekenų galvos:

  • Natūralūs odos atspalviai; spalvotos stiklinės akys;
  • Unikali Pivot Point sukurta „švelni oda“;
  • Lengva užmaskuoti neryškų makiažą; įspūdingi dviejų atspalvių plaukai;
  • Lengvai dažomi „Indo-Azijos“ kombinacijų plaukai.

Pivot Point manekenai kasmet laimi čempionatus visame pasaulyje!

Pivot Point tobulinimosi kursai: