Elenos Zemskovos masažų mokykla

Логотип

Elenos Zemskovos masažo mokykla – tai pirmoji pasaulyje estetinio masažo  mokykla, kurioje ruošiami „ekstra“ klasės masažo specialistai darbui salonuose, SPA ir  sveikatingumo centruose. Šią mokyklą baigęs masažuotojas moka sudaryti specialius  estetinio masažo variantus veidui ir kūnui, atsižvelgdamas į individualius kliento  poreikius, atlikti bet kokią procedūrą ar estetinės priežiūros priemonę taip, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, sugeba kūrybiškai ir išsamiai mąstyti bei turi savo  „firminį“ stilių. Tokio lygio specialistai reikalingi ir Rusijoje, ir užsienio šalyse.

 Mokyklos dėstytojai yra sukūrę išskirtinę intensyvaus mokymosi metodiką, todėl netgi  itin sudėtingų masažo veiksmų galima greitai išmokti bei tapti paklausiu ir gerai  apmokamu specialistu.

Apie Ez

Mokymo programa paremta pagrindinėmis anatomijos, fiziologijos ir psichologijos žiniomis. Mokymosi procesas vyksta III ETAPAIS.

I ETAPAS

Etapą sudaro 3 pagrindiniai veido ir kūno masažo ciklai: chiromasažas, hemolimfodrenažas ir neurofiziologinis masažas. Šis etapas skirtas suvokti, kad masažas yra procesas, kai vienu metu veikiamos 3 pagrindinės žmogaus organizmo sistemos:

raumenų – chiromasažas; kraujagyslių – hemolimfodrenažas,

nervų — neurofiziologinis masažas.

II ETAPAS

Šį etapą sudaro atskiri seminarai, kurių metu gilinamasi į pagrindines disciplinas (chiromasažą, hemolimfodrenažą ir neurofiziologinį masažą) arba nagrinėjamos pagrindinės estetinės problemos (senėjimas, celiulitas, viršsvoris ir pan.).

Mokinys pasirenka seminarus pagal tai, kokios srities žinias jis norėtų pagilinti.

III ETAPAS. MEISTRŲ SEMINARAI

Paskutinis mokymų etapas, kurio pabaigoje įteikiamas diplomas, patvirtinantis konkrečios masažo technikos žinias.