Chiromasažas IQ

Tai, kas sudėtinga – taps paprasta!

Ką Jūs išmoksite:

  • Kaip iš vieno paprasto paglostymo padaryti 100 – ą, priklausomai nuo odos tipo ir amžiaus;
  • Kaip naudoti veido ir kaklo maigymo elementus skirtinguose amžiaus etapuose;
  • Kuomet kokius judesius galima naudoti, o kuomet ne?
  • Kaip sukurti originalią masažo schemą, sprendžiančią konkrečią kliento estetinę problemą;
  • Kaip kombinuoti masažo elementus, kad gauti maksimalų masažo efektą.

Jūs gausite įkvėpimą, o Jūsų klientai išsaugos jaunystę ir grožį ilgus metus!

Chiromasažas IQ atskleis Jūsų kaip specialisto talentą ir išmokys Jus galvoti bei kurti!

Teisingai atliktas chiromasažas sustiprina riebalų išskyrimą iš riebalinių sankaupų, padeda deginti per dideles riebalų atsargas. Ir visa tai absoliučiai neskausminga, jei masažas atliekamas teisingais judesiais.

Chiromasažas – tai įvairių efektyvių europietiškų bei rytietiškų masažo sistemų, amerikietiškos chiropraktikos ir kineziologijos sintezė. Šis masažas veikia ir sąnarių sistemą. Pagerėja jų aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Masažas neturi sukelti skausmo, kadangi veikia ne tiek raumenis, kiek nervų sistemą, paleidžia sudėtingą refleksinį mechanizmą. “Inmaster” (E.K.Garsijos sukurtos) mokyklos chiromasažas išsiskiria iš kitų. Dominuoja atpalaiduojantys judesiai: sudarant masažo schemą 60-70 proc. skiriama būtent atpalaidavimui. Tai įgalina paveikti raumenų, kraujotakos, sąnarių ir nervų sistemas.

“Raumenų nuovargio problemos, toksinų pašalinimas, raumenų sąstingis ir suglebimas, patinimai, nelankstumas, osteochondrozė, artritas, artrozė ir, aišku, celiulitas, antsvoris – tai dar ne visas problemų sąrašas, kurios naudojant unikalias metodikas per palyginti trumpą laiką visiškai išsprendžiamos”, – sako Jelena.

Chiromasažas, jos teigimu, padeda panaikinti veido raumenų įtampą, stabdo naujų raukšlių susidarymą bei sumažina jau esančias raukšles. Naudojant naujus masažo būdus pavyksta atstatyti veido kontūrą, atpalaiduojant raumenis net padedama atsikratyti neigiamų emocijų. Beje, anot Jelenos, skirtingi veido audinių pažeidimai labai dažnai priklauso nuo raumenų būklės ir pečių linijos sąnarių.