Apie Inspired by Femina Bona

Gerai įsižiūrėk į kiekvieną kelią.                               Bandyk jį tiek, kiek reikės.                                     Tada paklausk savęs ir tik savęs … ar kelias turi širdį …                                                                      Jei taip – kelias geras, jei ne – iš jo jokios naudos.                                                               (K.Kastaneda)

Femina Bona Meistrų Akademija, užsiimanti edukacine ir mokomąja veikla estetikos srityje.

Femina Bona įmonių grupė –  jau 25 metų sėkmingai dirba ir užima lyderiaujančias pozicijas grožio industrijoje Lietuvoje. Femina Bona Group  veikla  – profesionalios kosmetikos distribucija ir estetikos, stiliaus, sveikatinimo  meistrų ugdymas bei  švietimas.

Istorija:

 • 1994 m. pirmieji Lietuvoje įkūrėme kosmetologų mokyklą;
 • 1998 m. įkūrėme kirpėjų mokyklą, kurios metodikai gavome pasaulinės kirpimų akademijos  Pivot Point  distribucijos teises Pabaltijo šalyse;
 • atidarėme 3 mokymų centrus didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje;
 • mokymų centruose mokome pagal  LR švietimo ir mokslo ministerijos licenzijuotas kirpėjo ir vizažisto programas, kurių diplomai pripažįstami visoje Europos Sąjungoje;
 • atstovavome tarptautinę E. Zemskovos masažų mokyklą;
 • nuo veiklos pradžios išugdėme daugiau nei 7000 grožio srities specialistų;
 • 2013 m. gavome tarptautinę ITEC licenziją.

 • Baigę mūsų programas būsite konkurencingiausi tarp geriausių, nes mes:

o   suteikiame aiškų profesinio augimo kelią; o   nuolat skatiname profesinį verslumą

 • Mokysitės pagal inovatyvias programas per trumpiausią laiką:

o   visuminės programos (ne tik profesiniai įgūdžiai) kirpėjui-kūrėjui ir vizažistui/ kosmetikui – sveikatinimo meistrui; o   mūsų dėstytojai yra dirbantys praktikai, savo srities meistrai; o   atnaujiname programas, kad įgūdžius galima būtų įgyti greičiau; o   atnaujiname programas, integruodami naujus dalykus;

 • Mokydamiesi įgysite praktikos:

o   mūsų programose iki 80% praktikos; o   praktiką galėsite atlikti grožio salonuose.

 • Organizuojame „Talentų fondą“, kuriame ieškome, atrandame ir ugdome talentus.
 • Organizuojame edukacinius projektus ir konferencijas estetikos srities profesionalams.

Inspired by Femina Bona kviečia į mokymus grožio, estetikos ir sveikatinimo srityje:  nuo trumpų mokymų sau iki profesijos mokymų nuo pačių pagrindų ir meistrų profesinio ir asmeninio tobulėjimo mokymus.  Siekiame parengti tokius meistrus, kurie galėtų dirbti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyje.

Mes vadovaujamės šiomis taisyklėmis:

 • Tikrą meistrą gali išugdyti tik puikus savo srities profesionalas, kuris laisvai ir noriai dalijasi savo sukaupta patirtimi.
 • Praktika – vienas svarbiausių žingsnių sėkmės link.
 • Asmenybės ugdymo mokymai leidžia greičiau judėti profesinio augimo keliu.
 • Kokybiškų priemonių naudojimas yra tikro meistro kasdienybės dalis.
 • Tobulėjimui ribų nėra. Noras mokytis bei gilinti žinias ir įgūdžius garantuoja nuolatinį augimą tiek profesinėje, tiek asmeninėje erdvėje.

Šią sėkmės formulę lengva pakartoti žodžiais, tačiau Femina Bona meistrų akademija turi sukūrusi ją garantuojančią  sistemą – mes išugdome meistrą, gebantį kurti, nebijantį iššūkių. Inovatyvios žinios, funkcionalumas ir bendradarbiavimas – tai mūsų puoselėjamos vertybės!

Kur yra noras – ten yra ir kelias! Kviečiame augti ir tobulėti kartu!

kuriame-lietuvos-ateiti1UAB „Femina Bona“ baigė įgyvendinti projektą „UAB Femina Bona didmeninės prekybos procesų optimizavimas ir veiklos našumo skatinimas“ (projekto nr. VP2-2.1-ŪM-03-K-02-135), kuris pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto ,,Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę ,,Procesas LT“ buvo finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto metu įmonėje buvo įdiegtas LEAN vadybos metodas didmeninės prekybos ir mokymų vedimo procese. Tikimės, kad įdiegtas metodas leis įmonei operatyviai ir tiksliai planuoti visą veiklos tiekimo grandinę, didinti produktų pristatymo greitį, gebėti operatyviai ir lanksčiai perplanuoti užsakymų planus pagal klientų poreikius, didinti mokymų paslaugų kokybę ir darbo našumą.

Šio projekto įgyvendinimui buvo skirta 37.500 Lt (10.860,75 EUR), iš kurių 18.750 Lt (5.430,38 EUR) ES paramos dalis.

Projekto įgyvendinimo pradžia 2013-03-04, pabaiga – 2014-12-03